| FŐOLDAL : Magyar György>>>Inkább előre kacsingatok! |
Magyar György>>>Inkább előre kacsingatok!
2010.12.02. 13:03
Honlapunk szavazói vitán felül Magyar Györgyöt választották meg az őszi szezon legjobb Makói FC játékosának.A 31 éves több poszton is bevethető kapitányunk készségesen válaszolt a kérdéseinkre.
Névjegy
Név: Magyar György.
Becenév: Pulyka.
Születési hely: Szeged,1979.07.01
Magasság: 189 cm.
Súly: 88 kg.
Mezszáma: 4
Poszt: Védő,középpályás.
Legnagyobb sikere: NB II.3. hely a Makó FC-vel.
A Makó FC játékosa: 1999 óta.
Előző csapatai: Szeged SC,Stadler SC,SZEAC,SZVSE,Szeged FC,HFC,Szeged FC.
Kedvenc klub: Manchester United.
Kedvenc válogatott: Francia.
Kedvenc játékosa: Zinedine Zidane.
Nyelvtudás: Angol,német,olasz.
Hobbi: Videójáték.
Ital: Sör,mézes pálinka.
Autó: BMW x5.
________________________________________________________
Gratulálok,a hivatalos honlap szavazása alapján a szurkolók döntő többségének véleménye szerint te voltál az ősz legjobb makói labdarúgója!Mit szólsz hozzá?
- Köszönöm szépen!Nagyon megtisztelő,hogy így gondolták a szavazók,szurkolók!De ez nem egy emberről,hanem egy csapatról szól!A csapat érdeme is a teljesítményem!
Annak ellenére,hogy még belső védőként is szerepeltél sikerült hat gólt szerezned és végig igazi vezére voltál a csapatnak.Van-e benned esetleg mégis hiányérzet?
- Nem volt meglepő,hogy hátul kezdtem az idényt,mert az alapozás alatti sérülések így alakították ki a kezdőt!Játszottam pár évig hátul így nem volt ismeretlen poszt.De nem az a lényeg,hogy hol,hanem hogy játszhassak és a csapat része legyek!
Nagyon örülök a góloknak,de az a fontosabb,hogy jó legyen a Makónak is!Mindig van bennem hiányérzet,maximalista vagyok mindig!
Maradva még egy kicsit a szavazásnál,a második legjobb Varga Csibu lett,őt Tóth Imre majd Czirbus Gábor követte.Én úgy gondolom,a drukkerek szakértő szemmel nézték a meccseket és helyesen döntöttek a voksolásnál.
- Jó csapatunk van és ezért nehéz erre válaszolni.Csibu hozzáállása,szíve és akarata példaértékű mindannyiunk számára,fontos eleme a csapategységnek.Tóth Imi iskolázott játékos és a sérülések után szép lassan utolérte magát mind erőben,mind játékban és Béres Robival remekül kiegészítették egymást.Robi is végre játéklehetőséghez jutott és be is bizonyította,hogy mit is tud,bár még fiatal és képes fejlődni,ha ő is úgy akarja!Czirbus Gabi végig kiegyensúlyozott,jó teljesítményt hozott ki magából,mindenképpen sokat köszönhetünk neki ebben a félévben is!
Véleményed szerint melyik az a poszt amelyiket először meg kellene erősíteni?
- Csatárposzton mindenképpen kellene erősíteni,de a balszélső középpályás is hiányposzt nálunk,a többi helyet lehet variálni,alakítgatni!

A számok nem hazudnak a 11-dik helyen végeztünk az őszi szezonban és csupán öt pontra vagyunk a kiesést jelentő helyezéstől.Te kit tartassz a benntmaradásért vívott háborúban a legnagyobb riválisunknak ?
- Igaz,hogy 11. helyen vagyunk,de én mégsem magunk mögé nézek,hanem inkább előre kacsintgatok,hisz elérhető közelségben van az 5.-6. hely is!Erősebb és kiegyensúlyozottabb a bajnokság mint a tavalyi,de jó csapatunk van!Riválisokat nem neveznék meg,mert mi előrébb szeretnénk lépni előkelőbb helyre!
A csapatból néhányan a téli szünetben kispályás tornákon vesznek részt.Téged melyik csapatban illetve tornákon láthatnak viszont a focira kiéhezett szurkolók?
- Tudtommal a csapat 90%-a kispályázik majd a télen,ami mindenképpen jó,hisz nem áll le az izomzatunk és az alapozás könnyebb lehet így!
Lesz Kék-Mókus,Real Team kupa Makón,kisteleki teremtorna és januárban Újév kupa is.Személy szerint a Varga-Pincében(Halász,Tombácz,Tóth I.,Puskás,Podonyi,Fülöp,Maróti,Hadár,Kulacsik,Schreiber,Végh,Kovács R,Hajdú T) leszek és szeretnénk mindenhol helytállni,megnyerni!
Magyar György kispályán se kispályás...,tavaly a Kék Mókus kupa döntőjében nagy csatát vívott a Győri ETO játékosával Völgyi Dániellel.

|